Archeopark Chotěbuz-Podobora leží přibližně 5 km od Českého Těšína. Dopravit se k nám můžete vlakem, autobusem, autem i na kole.

Autem

Autem přijedete od Karviné nebo od Českého Těšína po silnici č. 67, z níž u mostu na Karvinou odbočíte na vedlejší silnici Za mostem. Pro osobní vozidla je vyhrazeno parkoviště, které se nachází cca 350 m od našeho areálu po pravé straně, přijíždíte-li ze směru od Českého Těšína.

GPS adresa – N 49°47.26000′, E 18°35.40925′

Vlakem

Železniční zastávka Chotěbuz se nachází asi 20 minut volnou chůzí od našeho areálu. Od vlakové zastávky se vydejte směrem k hlavní silnici a poté odbočte doprava. Asi po 5 minutách před silničním mostem směrem na Karvinou zahněte po levé straně na vedlejší cestu a pokračujte dále kolem Rybího domu, až dojdete ke vstupní budově Archeoparku.

Autobusem

Autobusová zastávka Chotěbuz, železniční stanice se nachází asi 20 minut daleko volnou chůzí od našeho areálu. Po příjezdu na zastávku se vydejte po hlavní silnici ve směru Karviná. U silničního mostu směr Karviná odbočte na vedlejší cestu po levé straně a pokračujte dále kolem Rybího domu, až dojdete ke vstupní budově Archeoparku.

Kolem

Kolem Archeoparku vede cyklotrasa č. 6257Cyklotrasa podél řeky Olše i Odry a u vstupní budovy jsou k dispozici stojany na kola.

Facebook